Nature Stuc

Nature stuc is een selectie van decoratieve pure en natuurlijke kalkmortels.

Er zijn verschillende typen variërend van een grovere structuur en korrel tot een gladdere en egalere gemarmerde afwerking (Tadelakt stijl).

In de regel wordt deze stuc met een natuurlijke was afgewerkt ter bescherming en om de tekening naar boven te halen.

De Nature stuc is geschikt voor decoratieve toepassing interieur en exterieur. Tevens in de natte ruimte met uitzondering van de douchehoek.

Voor meer informatie en voorbeelden kunt u in onze showroom terecht. Kijk voor een gespecialiseerde verwerker bij u in de buurt in het overzicht onderaan deze pagina.

Gespecialiseerde verwerkers kunnen de Nature stuc-materialen op onze locatie in Amsterdam bestellen en ophalen. Kijk hier voor onze openingstijden.

Ga voor meer informatie en voorbeelden naar onze

SHOWROOM

Schaafstraat 26c Amsterdam

Openingstijden:
DI-VR 13.00-17.30 uur
Za 12.00 – 16.00 uur

Kijk voor meer voorbeelden en inspiratie op het Blog of

Kleuren

Specialisten

Aangezien wij de kwaliteit van ons product en de verwerking ervan op hoog niveau willen houden werken wij alleen samen met ervaren partijen

Plaats Specialist E-mail Telefoon Website
Alkmaar Orign design/styling info@origndesign.nl 0651247366 Klik hier
Amsterdam Charles Thuijls charles@charlesthuijls.nl 06 24 61 54 62 Klik hier
Amsterdam Frank de Kruif frankdekruif@planet.nl​ 06-54382829 Klik hier
Arnhem Mus in site info@mus-in-site.nl 06-41242468 Klik hier
Blokker Bouwcomponist info@bouwcomponist.nl 06-22607101 Klik hier
Buren StuccoLusso info@stuccolusso.nl 06-14340515 Klik hier
Diepenheim Bianco kwaliteitstucadoors info@biancokwaliteitstucadoors.nl 0640111757 Klik hier
Haarlem Daniel van der Reijden daniel@betoncireatelier.nl 06-81429573 Klik hier
Haarlem Sytse Weerman sytseweer@hotmail.com 06-50930750 -
Haarlem Johan Pauw johanpauw@quicknet.nl 06-22695819 -
Haarlem Beton Allure info@betonallure.nl 06-14488202 Klik hier
Heerlen Cava! interieur info@cavainterieur.nl 0455-723050 Klik hier
Heesch Sven Hendrix info@svenhendrix.nl 06-25531128 -
Hilversum Ronald Griffioen s.heezik@stadsherstel.nl 06-54908310 -
Hilversum Geert de Bock mail@ecostuc.nl 035-7370036 Klik hier
Hilversum Bouwron – Aslan bouwron@hotmail.com 06-38417199 -
Honselersdijk S.O. Diamond info@so-diamond.nl 06- 250 980 43 Klik hier
Lisse LT Afbouw info@lt-afbouw.nl 0252 – 76 9117 Klik hier
Losser Marco van Huizen info@stucdesigners.nl 053 – 538 85 63 Klik hier
Nijkerk Dodo Stukadoors info@dodo-stukadoors.nl 033-2571946 Klik hier
Oss Schuurmans Stucwerken info@schuurmansstucwerken.nl 06- 20 75 54 93 Klik hier
Oss Voets Aarts voets@voetsaarts.nl 06 - 54211044 Klik hier
Purmerend Tendenza Design info@tendenzadesign.nl 06-12332893 Klik hier
Purmerend Stukadoorsbedrijf JP de Koning info@jpdekoningbv.nl 06-20422236 Klik hier
Rotterdam Stucadoorsbedrijf van der Harg info@vanderhargstucadoors.nl 06- 28627644 Klik hier
Tilburg Selwyn Paks Bijleveld info@selwynpaksbijleveld.nl 06-23494642 Klik hier
Uden Gerard van der Pas gerard@vab-uden.nl 06-12380109 Klik hier
Veenendaal Stukadoorsbedrijf Frits Kool info@fritskool.nl 06 - 422 55 888 Klik hier
Weesp S.R. Lüschen Stukadoorsbedrijf info@srluschen.nl 06-53533487 Klik hier
Wormer Pickkers bv info@pickkers.nl 075 – 616 32 86 Klik hier
Zutphen Eco Wonen info@ecowonen.net 06-15429978 Klik hier

Prijs

Materiaalkosten vanaf ca. € 20,- per m2, arbeidskosten vanaf ca. € 60,- per m2  incl. BTW. De arbeidskosten gelden vanaf ca. 12 m2. Richtprijzen zijn exclusief eventueel voorwerk. De prijs per m2 kan naar boven of naar onder afwijken afhankelijk van de grootte en/of mate van bewerkelijkheid van het project.